Úklidový servis

Naše firma používá na veškeré úklidové práce výhradně ekologicky nezávadné nebo ekologicky šetrné čistící prostředky tuzemské nebo zahraniční výroby. Všechny výrobky jsou schváleny hlavním hygienikem České republiky nebo Ministerstvem zemědělství České republiky jako vhodné pro úklid domácností a úklid kanceláří. Dle přání klienta je samozřejmě možné používat úklidovou chemii dle jeho doporučení.

Pro větší objekty zajišťujeme hygienický servis, který obsahuje objednání, dopravu a doplňování hygienických prostředků na místa pro to určená, dle přání klienta.


Úklid po stavebních pracích

Po rekonstrukcích a přestavbách zůstává v interiérech mnoho prachu. Můžete tuto práci přenechat nám. Stačí využít našich služeb, do kterých patří i práce spojené s úklidem po stavebních úpravách.

!! V domluvený termín za Vámi přijedeme a provedeme kompletní stavební úklid !!

Generální úklid

generální úklidČeká Vás velký úklid, který byste nejraději odložili na neurčito? Svěřte všechny úklidové práce do našich rukou. Zabezpečujeme generální úklid domácností i nebytových prostor. Každý měsíc, jednou ročně nebo třeba vždy před důležitým jednáním či rodinnou oslavou. Bez zbytečného zdržování Vám také pomůžeme s úklidem po stavebních úpravách a rekonstrukcích.

!! Součástí úklidu je i mytí oken !!

Velký úklid pro Vás nemusí znamenat spoustu námahy a výdajů na  čistící prostředky. Pokud využijete naší nabídky,  postaráme se o všechny nezbytné práce. A vy si budete jen užívat čistých a uklizených interiérů.

 

Mytí oken

Pokud si přejete pouze umýt okna ve Vaší nemovitosti, zavolejte nám! V případě potřeby zajistíme mytí nepřístupných ploch prostřednictvím horolezecké techniky.

 

Úklid provozoven

Dle Vašich požadavků zajistíme jednorázový či pravidelný úklid Vaší provozovny. Uklizené pracoviště, ať už je to kuchyň, obchod nebo dílna, je Vaší vizitkou. Prohlídka a nezávazná cenová nabídka zdarma je samozřejmostí.

 

Úklid garáží

úklid garážíNedílnou součástí společných prostor bytových domů bývají i společné garáže. Zajišťujeme jednorázový i pravidelný úklid garáží bytových domů, pomocí profesionálního průmyslového vysavače.

!! Nechte si vyčistit špinavé a po zimě zanesené prostory parkovacích stání !!

 


Zajišťujeme pravidelný či jednorázový úklid domácností i úklid nebytových prostor.

 

Úklidové služby Plzeň - Úklid domácností - Úklid kanceláří a nebytových prostor - Úklidový servis - Úklid panelových domů - Ceník

KONTAKT

Ing. Kateřina Šturmová
majitelka společnosti
Dílenská 23
312 00 Plzeň
tel: +420 608 53 75 66

Web

www.uklidovesluzby-plzen.cz

E-mail

info@uklidovesluzby-plzen.cz

NAŠE PŘEDNOSTI

Pracujeme rychle a pečlivě.

Prohlídka objektu a nezávazná cenová nabídka zdarma.

Zakládáme si na dodržování termínů a dokonalém pořádku a čistotě.

Bohaté zkušenosti s více než 15letou praxí v oboru.

Pracovní příležitost