Úklid nebytových a administrativních prostor

Úklid administrativních budovVlastníte firmu a hledáte, jak snížit náklady? Nezaměstnávejte uklízečku, která Vás stojí měsíčně více než 5.000Kč. Kontaktujte nás a my Vám zdarma uděláme cenovou nabídku na úklid Vaší společnosti. Sami poznáte, co je pro Vás cenově výhodnější!

Stejně  jako v bytě či domě,  i v kanceláři  je zapotřebí  patřičný  úklid. Proto   zajišťujeme  také  úklid  kanceláří. Úklid kanceláře  může  probíhat jednorázově, nebo pravidelně v dobu, kterou si sami stanovíte. Například  ráno  před začátkem  práce nebo naopak  až pozdě večer, aby průběh prací nerušil Vás a Vaše zaměstnance. Veškeré detaily, které úklid specifikují, si zvolíte sami a my se Vám   ve všem přizpůsobíme.  Kromě času, kdy má úklid kanceláří probíhat  také práce, které by měl obsahovat.

!! Úklid kanceláře může sehrát významnou roli v tom, jak bude Vaše firma přijímána !!

Úklid provozoven

Dle Vašich požadavků zajistíme jednorázový či pravidelný úklid Vaší provozovny. Uklizené pracoviště, ať už je to kuchyň, obchod nebo dílna, je Vaší vizitkou. Prohlídka a nezávazná cenová nabídka zdarma je samozřejmostí.

 

Úklid garáží

úklid garážíNedílnou součástí společných prostor bytových domů bývají i společné garáže. Zajišťujeme jednorázový i pravidelný úklid garáží bytových domů, pomocí profesionálního průmyslového vysavače.

!! Nechte si vyčistit špinavé a po zimě zanesené prostory parkovacích stání !!Generální úklid

generální úklidČeká Vás velký úklid, který byste nejraději odložili na neurčito? Svěřte všechny úklidové práce do našich rukou. Zabezpečujeme generální úklid domácností i nebytových prostor. Každý měsíc, jednou ročně nebo třeba vždy před důležitým jednáním či rodinnou oslavou. Bez zbytečného zdržování Vám také pomůžeme s úklidem po stavebních úpravách a rekonstrukcích.

!! Součástí úklidu je i mytí oken !!

Velký úklid pro Vás nemusí znamenat spoustu námahy a výdajů na  čistící prostředky. Pokud využijete naší nabídky,  postaráme se o všechny nezbytné práce. A vy si budete jen užívat čistých a uklizených interiérů.

 

Mytí oken

mytí okenPokud si přejete pouze umýt okna ve Vaší nemovitosti, zavolejte nám! V případě potřeby zajistíme mytí nepřístupných ploch prostřednictvím horolezecké techniky.

 

 Úklidové služby Plzeň - Úklid domácností - Úklid kanceláří a nebytových prostor - Úklidový servis - Úklid panelových domů - Ceník

KONTAKT

Ing. Kateřina Šturmová
majitelka společnosti
Dílenská 23
312 00 Plzeň
tel: +420 608 53 75 66

Web

www.uklidovesluzby-plzen.cz

E-mail

info@uklidovesluzby-plzen.cz

NAŠE PŘEDNOSTI

Pracujeme rychle a pečlivě.

Prohlídka objektu a nezávazná cenová nabídka zdarma.

Zakládáme si na dodržování termínů a dokonalém pořádku a čistotě.

Bohaté zkušenosti s více než 15letou praxí v oboru.

Pracovní příležitost