Úklid domácností a rodinných domů

Jste pracovně vytížení a nemáte dostatek času? Nebo chcete jen pořádně vygruntovat? Pokud chcete mít příjemný pocit pohody a klidu po těžkém dni v práci, objednejte si úklid domácnosti. Se špínou, nečistotou a všudypřítomným prachem si poradíme.

Proto jsme tu pro Vás!

úklid domácností

Zajistíme kompletní úklid Vašeho rodinného domu nebo bytu na profesionální úrovni. Na základě Vašich individuálních požadavků zajistíme pravidelné i jednorázové úklidové práce. Úklid domácností a soukromých prostor provádíme s využitím kvalitní úklidové chemie.

 

 


Úklid bytových domů

Nabízíme Vám své služby v oblasti pravidelného úklidu společných prostor panelových domů. Zajistíme spolehlivého pracovníka, který se bude starat o Váš dům a zajistí čisté a uklizené společné prostory po celý rok. Úklid je cíleně zaměřen na pravidelnou údržbu společných částí bytových domů včetně sklepních prostor a garážových stání. Frekvenci úklidu si stanovíte sami.

!! Prohlídka a nezávazná cenová nabídka zdarma !!

úklid bytových domů

Naše společnost uklízí mnoho panelových, činžovních i zděných domů po celé Plzni. Využijte možnosti jednorázového úklidu Vašeho domu včetně mytí oken, například 2x ročně apod. Úklid domů provádíme za pomoci kvalitní úklidové chemie.

 


Generální úklid

Čeká Vás velký úklid, který byste nejraději odložili na neurčito? Svěřte všechny úklidové práce do našich rukou. Zabezpečujeme generální úklid domácností i nebytových prostor. Každý měsíc, jednou ročně nebo třeba vždy před důležitým jednáním či rodinnou oslavou. Bez zbytečného zdržování Vám také pomůžeme s úklidem po stavebních úpravách a rekonstrukcích.

!! Součástí úklidu je i mytí oken !!

generální úklid


Velký úklid pro Vás nemusí  znamenat  spoustu námahy a  výdajů na  čistící prostředky. Pokud využijete naší nabídky, postaráme se o všechny nezbytné práce. A vy si budete jen užívat čistých a uklizených interiérů.

 


Mytí oken

Pokud si přejete pouze umýt okna ve Vaší nemovitosti, zavolejte nám! V případě potřeby zajistíme mytí nepřístupných ploch prostřednictvím horolezecké techniky.

 

Úklidové služby Plzeň - Úklid domácností - Úklid kanceláří a nebytových prostor - Úklidový servis - Úklid panelových domů - Ceník

KONTAKT

Ing. Kateřina Šturmová
majitelka společnosti
Dílenská 23
312 00 Plzeň
tel: +420 608 53 75 66

Web

www.uklidovesluzby-plzen.cz

E-mail

info@uklidovesluzby-plzen.cz

NAŠE PŘEDNOSTI

Pracujeme rychle a pečlivě.

Prohlídka objektu a nezávazná cenová nabídka zdarma.

Zakládáme si na dodržování termínů a dokonalém pořádku a čistotě.

Bohaté zkušenosti s více než 15letou praxí v oboru.

Pracovní příležitost